Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » Články
 • Výsledky přijímacích zkoušek 8. 9. sborový zpěv

  Přijatí žáci: Anežka Bartáčková Anežka Vojáčková Barbora Hálová Sofia Chaskelberg Samuel Winkel Ela Diana Dolejšová Prosíme všechny přijaté žáky, aby nám obratem zaslali elektronickou přihlášku.

 • Zahájení výuky

  Individuální výuka dle rozvrhu začíná ve čtvrtek 2. 9. 2021. Kolektivní výuka dle rozvrhu začíná v pondělí 6. 9. 2021.

 • Domluva rozvrhu na školní rok 2021/2022

  Domluva individuálních hodin Hudebního oboru a zápis do Literárně dramatického oboru a Tanečního oboru proběhne 1. 9. 2021 od 13.00 v učebnách dle rozpisu na nástěnce. Zápis do tanečního oboru proběhne na adrese Dittrichova 9. Zápis do Hudební nauky a na Výtvarný obor proběhne 2. 9. 2021 od 13.00 pouze elektronicky přes rezervační systém. Heslo do rezervačního systému bylo rozesláno 26. 8. 2021 novým žákům, pokud jste heslo neobdrželi, zkontrolujte prosím nejdříve složku spam a hromadné. Poté nás prosím kontaktujte na sajdlova@zusihurnika.cz. Důležité: Pro stávající studenty platí heslo z předchozích let. Všichni sourozenci mají heslo společné (účty se zobrazují po přihlášení do systému). Pokud by byl jakýkoliv problém, kontaktujte nás. Pozor, do 1. 9. 2021 probíhá pouze testovací zápis, který bude 2. 9. v dopoledních hodinách resetován. PHV - do přípravného hudebního vzdělávání není nutný zápis osobní ani elektronický - rodiče obdrží informace emailem. Pokud byste informaci o výuce ne

 • Dodatečné přijímací zkoušky

  Vypisujeme druhé kolo přijímacích zkoušek na školní rok 2021/ 2022, a to na tyto obory: Hudební obor Přijímací zkoušky na hudební obor budou probíhat v pondělí 6. září od 15:00 do 17:00 (kromě sborového zpěvu). Přijímáme žáky na tyto obory: akordeon bicí nástroje dechové oddělení (zobcová a příčná flétna, klarinet, pozoun) housle klavír přípravné hudební vzdělávání sborový zpěv - přijímací zkoušky na sborový zpěv proběhnou ve středu 8. září od 14:00 do 15:00 Taneční obor Přijímací zkoušky budou probíhat ve dnech 1. - 3. září od 14:00 do 16:30 v učebně tanečního oboru, na adrese Dittrichova 9. Na dodatečné přijímací zkoušky se nemusíte přihlašovat předem. Přijímáme žáky ve věku od 5 let.

 • Rozvrhy kolektivní výuky na školní rok 2021/ 2022

  Předběžné rozvrhy kolektivní výuky na školní rok 2021/ 2022 jsou k dispozici ZDE.

 • Samostudium hudební nauky

  Přezkoušení žáků, kteří nedocházejí prezenčně do hodin hudební nauky je možné vykonat ve středu 9. 6. v podvečer. Na přesné hodině je NUTNÉ se domluvit mailem s paní učitelkou Vojtíškovou vojtiskova@zusihurnika.cz. Bez známky z HN nemůže žák postoupit do dalšího ročníku.

 • Hudební nauka - samostudium

  Pokud studujete hudební nauku formou samostudia a nejste domluvení na termín závěrečného testu, kontaktujte prosím svého pedagoga na vojtiskova@zusihurnika.cz nebo ctverackova@zusihurnika.cz.

 • Hudební nauka 24. 5. 2021

  V pondělí 24. 5. 2021 se ještě hudební nauka nekoná z důvodu dlouho plánovaného konkurzu. Výuka dle rozvrhu tedy začne až 25. 5. 2021. Přesné informace o obnovení prezenční výuky čtěte také prosím na naší domácí stránce.

 • Přijímací zkoušky do výtvarného oboru

  Přijímací zkoušky do výtvarného oboru proběhnou letos poprvé ONLINE. Veškeré informace najdete ve VIDEU.

 • Obnova prezenční výuky hudebního oboru

  Od pondělí 12. dubna 2021 bude opět obnovena individuální výuka hudebního oboru (1 pedagog – 1 žák). Jak bude výuka probíhat: 1. Pedagog se s Vámi domluví, zda budete mít o prezenční výuku zájem. V opačném případě můžete pokračovat distančním způsobem. 2. Sólový zpěv a skupinová výuka bude nadále pokračovat distančním způsobem (hudební nauka, PHV, pěvecký sbor atd.) 3. Testování žáků není předepsané. 4. Kroužky dvou žáků budou rozděleny na individuální výuku po 25 minutách (např. u výuky kytary, zobcové flétny). Pedagog se s vámi domluví na změně rozvrhu. 5. Rodiče mladších žáků mají povolen vstup do budovy, musí však počkat na chodbě.

PVV

Made with Visme

3.-4. ročník

Made with Visme