Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » Články
 • Zahájení výuky

  Individuální i skupinová výuka začíná dle rozvrhu ve čtvrtek 3. září 2020.

 • Zahájení školního roku 2020/2021

  Domluva individuálních hodin Hudebního oboru a zápis do Literárně dramatického oboru a Tanečního oboru proběhne 1. 9. 2020 od 13.00 do 17:00 v učebnách dle rozpisu na nástěnce (zápis do tanečního oboru proběhne na adrese Dittrichova 9). Zápis do Hudební nauky a na Výtvarný obor proběhne 2. 9. 2020 od 13.00 pouze elektronicky přes rezervační systém a bude ukončen v pondělí 7. září v 9:00. Heslo novým žákům bylo rozesláno v pondělí 24. 8. 2020. Pokud jste heslo neobdrželi - zkontrolujte prosím nejdříve složku spam a hromadné. Poté nás prosím kontaktujte na sajdlova@zusihurnika.cz. Pokud jste se do systému přihlašovali již v předchozích letech, použijte prosím Vaše staré heslo. Pro sourozence stačí pouze jedno heslo, po přihlášení do systému je možné mezi účty přepínat. Pokud po přihlášení nevidíte účty všech dětí, kontaktujte nás prosím. Výuka dle rozvrhu (individuální i skupinová) začíná od čtvrtka 3. 9. 2020.

 • Dodatečné přijímací zkoušky

  Z důvodu uvolněné kapacity vypisujeme dodatečné přijímací zkoušky na vybrané obory: Zobcová flétna, trubka, klarinet, saxofon, pozoun, faxot - čtvrtek 3. září od 14:00 - 17:00 Kontrabas, housle - čtvrtek 3. září od 14:00 - 17:00 Pěvecký sbor - pátek 4. září od 13:30 - 15:00 Taneční obor - úterý 1.9. - čtvrtek 3. 9. vždy od 14:00 - 17:00 (zkoušky na TO probíhají na adrese Dittrichova 9). Před přijímacími zkouškami není nutné se hlásit předem.

 • Rozvrhy hodin na školní rok 2020/2021

  Aktuální rozvrhy hodin na školní rok 2020/2021 najdete již nyní ZDE.

 • Výsledky přijímacích zkoušek

  Výsledky přijímacího řízení najdete ZDE. ZÁPIS KE ZKOUŠKÁM JE JIŽ UZAVŘEN!!! Přihlášku již není možné odeslat. O případných uvolněných místech se můžete informovat na začátku září. Děkujeme za pochopení.

 • Přijímací zkoušky

  Přihlašování na přijímací zkoušky bylo ukončeno 7. června 2020. V této chvíli již není možné se přihlásit k přijímacímu řízení. Harmonogram přijímacích zkoušek pro uchazeče, kteří včas poslali přihlášku, najdete ZDE.

 • Obnovení prezenční výuky ve vybraných oborech

  Vážení rodiče, milí žáci, studenti Akademie pro seniory, rádi bychom vás informovali o obnovení prezenční výuky ve vybraných oborech. Vzhledem k odlišným požadavkům na jednotlivé obory se liší termíny, odkdy bude možné výuku zahájit: Hudební obor - individuální výuka je obnovena od pondělí 11. 5., pokud nejste domluveni se svým učitelem jinak. Hudební nauka a přípravné hudební vzdělávání (PHV) - budou probíhat až do odvolání pouze distančním způsobem, tedy výukou na dálku. Podle Vašich reakcí je větší zájem o pokračování výuky online a v tuto chvíli nejsme schopni zajistit paralelní distanční i prezenční výuku. Činnost všech souborů, orchestrů i seminářů je rovněž do odvolání pozastavena. Pěvecký sbor Coloreton – bude Vás informovat slečna Silvie Młynarczyková. Literárně-dramatický obor - prezenční výuka bude obnovena podle konkrétních dětských skupin. Rovněž Vás budou informovat Vaši učitelé. Výtvarný obor – výuka bude zahájena od 18. května 2020, do té doby bude připravena učebna tak

 • Odložení termínu přijímacích zkoušek

  Vážení rodiče, milí uchazeči o studium na naší škole, původní květnový termín přijímacích zkoušek je z důvodu nařízení vlády zrušen a bude odložen na později - budeme se snažit uspořádat přijímací zkoušky v polovině června/ druhé polovině června. Sledujte prosím naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.

 • Uzavření škol

  Vážení rodiče, milí žáci, studenti Akademie pro seniory, z rozhodnutí vlády ČR, s platností od 13. března 2020, je do odvolání přerušena pravidelná výuka i všechny školní akce. Děkujeme za pochopení, jakékoliv změny oznámíme zde, vedení školy

 • Koncert sólistů

  Srdečně vás zveme na slavnostní koncert sólistů, který se uskuteční v pondělí 16. března od 18:30 v Atriu na Žižkově (Čajkovského 12, Praha 3). Těšit se můžete na vystoupení nejtalentovanějších sólistů smyčcového, klávesového, kytarového i pěveckého oddělení. Vstupné dobrovolné.