Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » O škole » Úspěchy školy

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2023/2024

Mezinárodní soutěž Amadeus 2023 v Brně

Srdečně gratulujeme všem úspěšným klavíristům ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ k úžasným výsledkům na mezinárodní soutěži Amadeus v Brně:

1. cenu získala TEREZA NOPOVÁ
2. cenu si dovezl MAX CACARA
3. cenu vybojovala ZOE SIYUAN VEREŠ
Taťána Vejvodová získala navíc Zvláštní ocenění pedagoga za úspěšnou přípravu žáků!

Interpretační soutěž ČSDN v kategorii fagot

V interpretační soutěži ČSDN v kategorii fagot získala CECÍLIE HEŘMANOVÁ ze třídy TOMÁŠE BEDRNÍKA 1. CENU.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Leo Clemens - Stonavská Barborka

Srdečně gratulujeme všem souborům pod vedením SILVIE MLYNARCZYKOVÉ k mimořádným výsledkům na soutěži Leo Clemens - Stonavská Barborka v Kroměříži:
Všechny soubory získaly ve svých kategoriích 1. CENU:

PĚVECKÝ DUET ve složení Kira Dinterová a Kateřina Sochová. Duet navíc získal i Cenu děkana Fakulty umění Ostravské univerzity
PĚVECKÝ TERCET
Magdaléna Blachutová, Kira Dinterová a Kateřina Sochová
PĚVECKÝ TERCET
Melody El Hakim, Anna-Magdaléna Lahodová, Anna Husáková
PĚVECKÝ DUET
Melody El Hakim, Anna-Magdaléna Lahodová

Děkujeme také naší skvělé korepetitorce - EVGENIA VOROBYEVA získala Cenu za mimořádný klavírní doprovod.
Srdečně gratulujeme!

Virtuosi per musica di pianoforte

Gratulujeme úspěšným klavíristům ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ k úspěchům na mezinárodní klavírní soutěži Virtuosi per musica di pianoforte:
TEREZA NOPOVÁ i ADAM NOP získali 2. cenu.

Scandinavian International Instrumental Music Competition

Na mezinárodní online soutěži Scandinavian International Instrumental Music Competition získala ELA ERBANOVÁ ze třídy ANY BRATELJEVIĆ 3. CENU.

Bachovská cesta

Na mezinárodní klavírní soutěži Bachovská cesta získala TEREZA NOPOVÁ 1. cenu a ADAM NOP 2. cenu.
Oba soutěžící připravila paní učitelka TAŤÁNA VEJVODOVÁ.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Mezinárodní klavírní soutěž Elevato Piano Competition

Na mezinárodní klavírní soutěži Elevato Piano Competition v Portugalsku získala KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ 2. CENU.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Online klavírní soutěž MusicArte

Na mezinárodní online klavírní soutěži MusicArte v italském Tiggianu získala KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ 1. CENU a titul ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2022/ 2023

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons 2023

Gratulujeme všem soutěžícím ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ k vynikajícím výsledkům na celostátní klavírní soutěži Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons 2023.

1. CENA a další ocenění:
Absolutní vítěz kategorie nejmladších
Zvláštní cena za umělecký výkon
Cena pro nejmladšího účastníka soutěže
MAX CACARA

1. CENA a další ocenění:
Absolutní vítěz I. kategorie
TEREZA NOPOVÁ

1. CENA
ADAM NOP

2. CENA
ZOE SIYUAN VERES a JAKUB GAJDOŠ

Zvláštní cena pro pedagoga za mimořádně úspěšnou přípravu žáka (ve dvou různých kategoriích): TAŤÁNA VEJVODOVÁ

Srdečně gratulujeme!

Royal Sound Music Competition v Torontu

Na mezinárodní online klavírní soutěži Royal Sound Music Competition v Torontu získala KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ HLAVNÍ CENU.
Cenu za vynikající přípravu získala také paní učitelka Taťána Vejvodová.
Srdečně gratulujeme!

Prague Junior Note

Srdečně gratulujeme všem úspěšným soutěžícím ze třídy Taťány Vejvodové, kteří se zúčastnili klavírní soutěže Prague Junior Note:

1. CENA A TITUL ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE   
TEREZA NOPOVÁ a KLÁRA GIBIŠOVÁ

1. CENA
MAX CACARA a ZOE SIYUAN VEREŠ

2. CENA
ADAM NOP

CENA HUDEBNÍ MLÁDEŽE SASKÉ MINISTRYNĚ PRO EU
TEREZA NOPOVÁ
KLÁRA GIBIŠOVÁ

CENA ZA PROVEDENÍ SKLADBY W. A. MOZARTA
TEREZA NOPOVÁ

CENA PRO NEJMLADŠÍHO SOUTĚŽÍCÍHO
MAX CACARA

Všechny soutěžící připravila paní učitelka TAŤÁNA VEJVODOVÁ.
Srdečně gratulujeme!

Přijetí na hudební gymnázium

MAREK VÍTA ze třídy Jany Stralczynské byl úspěšně přijat ke studiu hry na zobcovou flétnu na hudebním gymnáziu.
KARINA ZIRNHELT ze třídy Manuely Hrajnohové byla přijata ke studiu hry na kytaru.
Srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve studiu!

Mladé pódium - koncertní přehlídka

Gratulujeme všem žákům ze třídy Jitky Vaňourkové k vynikajícím výsledkům na koncertní přehlídce Mladé pódium v Teplicích:
TOMÁŠ KRUTSKÝ získal ocenění "Za muzikální, suverénní výkon a skvělou souhru s klavírem".
PATRIK MINAŘÍK byl oceněn za "Osobitý přístup a cit pro charakter skladeb".
BERTA BAREŠOVÁ si přivezla hned dvě ocenění: "Za interpretaci díla 20. století" a "Energickou hru se zaujetím, s jasnou hudební a zvukovou představou a vyjadřovacím jazykem. BRAVO".

Gratulujeme také skvělému korepetitorovi Václavu Mlčochovi!

Mladé pódium  - kytarová soutěžní přehlídka

Gratulujeme všem žákům ze třídy Elišky Dedkové k vynikajícím výsledkům na koncertní přehlídce Mladé pódium v Teplicích:

MICHAELA LALKOVÁ získala Ocenění za umístění ve zlatém pásmu a celkově muzikální projev.
KHANTEMIR BEKZHANOV získal Ocenění za umístění v bronzovém pásmu a za pěkný tón.
ELIŠKA DEDKOVÁ získala Diplom „Vynikajícímu pedagogovi“.

Ústřední kolo ve komorní hře

V ústředním kole soutěže MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů získalo Klarinetové kvarteto 1. cenu.
Kvarteto hraje ve složení: Theodor Balek, Daniel Elbakyan, Adéla Málková, Markéta Urbanová
Soubor připravili: Luděk Boura, Miroslav Bárta.
Daniel Elbakyan navíc získal Zvláštní cenu poroty za interpretaci klarinetového partu.

Pimpinela kvartet získal 2. cenu.
Kvartet hraje ve složení: Cecílie Heřmanová, Antonín Trávníček, Antonín Veselý, Hugo Volf
Pedagog: Tomáš Bedrník
Kvartet navíc získal Zvláštní cenu poroty pro nejmladší kvartet.

Ústřední kolo soutěže pěveckých sborů

Srdečně gratulujeme pěveckému sboru COLORETON pod vedením SILVIE MŁYNARCZYKOVÉ, který v ústředním kole soutěže ZUŠ v Litomyšli vyzpíval ZLATÉ PÁSMO!
Kromě toho získal zvláštní cenu poroty za citlivý doprovod sboru pro korepetitorku Šárku Janíkovou a houslistku Ksenii Solotovou.
 

Mezinárodní online klavírní soutěži Orbetello piano

KLÁRA GIBIŠOVÁ  ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ získala 1. cenu na Mezinárodní online klavírní soutěži Orbetello piano!
Srdečně gratulujeme!

Zahrada písní

PĚVECKÝ SBOR COLORETON pod vedením SILVIE MŁYNARCZYKOVÉ získal na celostátní soutěžní přehlídce dětských pěveckých sborů Zahrada písní ZLATÉ PÁSMO.
Sbor dále získal zvláštní cenu poroty Za dramaturgii a krásný hudební výraz dětí a Zvláštní cenu Za provedení skladby Zmije. Srdečně gratulujeme!

Mezinárodní online klavírní soutěž

Na mezinárodní online klavírní soutěži na Kypru získala KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ HLAVNÍ CENU v kategorii dětí do 15 let.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Děti v akci

Na taneční soutěži „Děti v akci“ získala choreografie
Potkání - 1. MÍSTO
Pod vodou - 4. MÍSTO
Grácie - 5. MÍSTO

Všichni soutěžící jsou ze třídy ANNY VESELKY. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Přijetí na konzervatoř

DANIEL ELBAKYAN ze třídy Luďka Boury byl přijat na Pražskou konzervatoř ke studiu hry na klarinet.
Srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve studiu!

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

1. cena s postupem do ústředního kola, absolutní vítěz
Klarinetové kvarteto
Theodor Balek, Daniel Elbakyan, Adéla Málková, Markéta Urbanová
Pedagogové: Luděk Boura, Miroslav Bárta
Pedagogové získali ocenění za pedagogickou práci.

1. cena s postupem do ústředního kola
Pimpinela kvartet
Cecílie Heřmanová, Antonín Trávníček, Antonín Veselý, Hugo Volf
Pedagog: Tomáš Bedrník

Trombonové kvarteto
Adam Bartyzal, Antonín Havel, Adam Kubálek, Tamara Valúšková 
Pedagog: Jiří Břicháč

1. cena se zvláštním oceněním:
Trio Prskavky

Cecílie Heřmanová, Lea Štědroňová,
Tea Štědroňová
Pedagogové: Markéta Stivínová, Tomáš Bedrník
Trio získalo zvláštní cenu za mimořádné provedení soudobé skladby.

1. cena
Trio Tibiae Clavileque

Patrik Minařík, Barbora Ježková, Filip Adam Chyška
Pedagogové: Barbora Dušková, Jana Stralczynská, Zdeňka Sajdlová
Pedagogové získali ocenění za pedagogickou práci.

Trumpetové duo
Jáchym Hernych, Acheson Hugh Wallace
Pedagog: Přemysl Černík

2. cena
Klarinetové trio

Josefína Pavelková, Žofie Pavelková, Jiří Živný
Pedagogové: Petr Škrobálek, Miroslav Bárta

Duo
David Bartyzal, Ondřej Šimek
Pedagog: Jiří Břicháč

Všem soutěžícím a pedagogům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Smyčcové trio pod vedením Ludmily Mráčkové ve složení Anna Herajnová, Sofie Anghelescu a Marek Fischer získalo 1. cenu.
Ocenění získala také Ludmila Mráčková za pedagogickou práci.
Srdečně gratulujeme!

Krajské kolo soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu

Koncertní sbor COLORETON pod vedením SILVIE MŁYNARCZYKOVÉ získal v krajském kole soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu ZLATÉ PÁSMO S POSTUPEM DO CELOSTÁTNÍHO KOLA. Sbormistryně Silvie Młynarczyková získala zvláštní cenu poroty Za příkladnou práci s dětským sborem. Srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů
v celostátním kole v Litomyšli!

Přípravný sbor COLORETON získal v krajském kole soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu ZLATÉ PÁSMO. Sbor dále získal zvláštní cenu poroty Za nápaditou dramaturgii soutěžního programu.
Srdečně gratulujeme!

Mezinárodní festival s cenou Petra Ebena

Pěvecký sbor COLORETON pod vedením Silvie Mlynarczykové získal STŘÍBRNÉ pásmo na Mezinárodním festivalu adventní a vánoční hudby s Cenou Petra Ebena.
Srdečně gratulujeme!

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus

VALENTINA VOZŇUK ze třídy Taťány Vejvodové získala 1. CENU na Mezinárodní klavírní soutěži Amadeus v Brně.
Srdečně gratulujeme!

 

Stonavská Barborka

Pěvecký tercet ve složení KIRA DINTEROVÁ, KATEŘINA SOCHOVÁ a MAGDALÉNA BLACHUTOVÁ získal 1. MÍSTO na soutěži Stonavská Barborka v Kroměříži.

Pěvecký tercet ve složení MELODY EL HAKIM, ANNA-MAGDALÉNY LAHODOVÁ a ANNA HUSÁKOVÁ získal  1. MÍSTO a Zvláštní cenu za nejlepší ztvárnění humoru v hudbě.

Pěvecký duet ve složení KIRA DINTEROVÁ A KATEŘINA SOCHOVÁ získal 2. MÍSTO.

Všechny soubory připravila SILVIE MLYNARCZYKOVÁ. Za skvělý klavírní doprovod děkujeme ŠÁRCE JANÍKOVÉ.
Srdečně gratulujeme!

 

Mezinárodní klavírní soutěž v Paříži

KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy Taťány Vejvodové získala 2. CENU na Mezinárodní klavírní soutěži v Paříži. Srdečně gratulujeme!

Munich Piano Competition v Mnichově

VALENTINA VOZŇUK ze třídy Taťány Vejvodové získala 1. CENU na Mezinárodní klavírní soutěži Munich Piano Competition v Mnichově. Srdečně gratulujeme!

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2021/ 2022

 

Mezinárodní kytarová soutěž Zruč nad Sázavou

Na Mezinárodní kytarové soutěži Zruč nad Sázavou získal TOBIÁŠ KRPEC ze třídy Manuely Hrajnohové 1. cenu. Srdečně gratulujeme!

Prague Junior Note 2022

Srdečně gratulujeme všem úspěšným klavíristům ze třídy Taťány Vejvodové ke skvělým výsledkům v celostátní soutěži Prague Junior Note 2022!
 
1. CENA
KLÁRA GIBIŠOVÁ
 
2. CENA
ANEŽKA MLEJNKOVÁ
VALENTINA VOZŇUK
 
3. CENA
JAKUB GAJDOŠ
DAVID DUONG
ADÉLA MUŽÍKOVÁ
 
Klára Gibišová získala navíc Cenu Saské ministryně pro Evropu pro 3 nejlepší soutěžící a Cenu Cataplasm 2022 - profesionální nahrávky v Pianosalonu Machart.
Srdečně gratulujeme klavíristům i paní učitelce Vejvodové!
 

Výtvarná soutěž Lidice

Srdečně gratulujeme všem výtvarníkům ze třídy Petry Kučmašové k výsledkům na výtvarné soutěži Lidice:
Medaili - získal David Bartyzal
Čestné uznání získali:

  • Kolektivní práce dětí "Pexeso parafrází"
  • Veronika Boušková
  • Violeta Peterková
  • Jan Šimon Runkas

Srdečně gratulujeme!

Přijetí na hudební gymnázium

BARBORA SEDLOŇOVÁ ze třídy Any Brateljević byla úspěšně přijatá na hudební gymnázium.
Srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu!

Ústřední kolo v komorním zpěvu

Pěvecké duo ve složení KIRA DINTEROVÁ a KATEŘINA SOCHOVÁ získalo v Turnově na Ústředním kole v komorním zpěvu 2. cenu.
Srdečně gratulujeme zpěvačkám i jejich paní učitelce Silvii Młynarczykové.

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons

Na celostátní klavírní soutěži Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons získali žáci ze třídy Taťány Vejvodové tato ocenění:

Anežka Mlejnková - 1. cena
Valentina Vozňuk - 1. cena
Jakub Gajdoš - 2. cena
David Duong - 2. cena
 
Srdečně gratulujeme!

Ústřední kolo ve hře smyčcových souborů a orchestrů

Komorní smyčcový orchestr FÉNIX v čele s Jitkou Vaňourkovou získal na Ústředním kole ve hře smyčcových souborů a orchestrů 2. cenu.
Srdečně gratulujeme!

Novohradská flétna

MAREK VÍTA ze třídy Jany Stralczynské nás reprezentoval na soutěži "Novohradská flétna" ve hře na zobcovou flétnu a získal 1. místo.
Srdečně gratulujeme i jeho paní učitelce Janě Stralczynské! 

Arpademia Harps Festival

BARBORA SEDLOŇOVÁ a ELA ERBANOVÁ se úspěšně zúčastnily soutěže Arpademia Harps Festival a získaly 2. cenu.
Obě harfistky připravila p. uč. Ana Brateljević.
Srdečně gratulujeme!

Literární soutěž ArtBotič

LAURA MARKOVÁ ze třídy Věry Herajtové získala 1. cenu v v literární soutěži "ArtBotič" s básní "Zatímco si řeka klidně teče". Zároveň jí byla udělena cena celé poroty.
Srdečně gratulujeme!

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

Srdečně gratulujeme všem, kteří se zúčastnili ústředního kola soutěže ve hře na dechové nástroje.

1. CENA
DANIEL ELBAKYAN, klarinet
Pedagog: Luděk Boura

DAVID STERN, saxofon
Pedagog: Luděk Boura

2. CENA
ANTONÍN HAVEL, trombon

Pedagog: Jiří Břicháč

HYNEK PIHERA, klarinet
Pedagog: Miroslav Bárta

TEA ŠTĚDROŇOVÁ, zobcová flétna
Pedagog: Markéta Stivínová

ANTONÍN VESELÝ, zobcová flétna
Pedagog: Tomáš Bedrník

Srdečně gratulujeme soutěžícím, jejich pedagogům a korepetitorům!!!

Výtvarná soutěž Zeměklíč

TEREZA KOCOURKOVÁ ze třídy Petry Kučmašové, získala 3. místo ve výtvarné soutěži Zeměklíč za ilustraci k audio pohádce.
Srdečně gratulujeme!!!

Kytarová přehlídka Mladých talentů v Teplicích

KHANTEMIR BEKZHANOV ze třídy ELIŠKY DEDKOVÉ získal na kytarové přehlídce Mladých talentů STŘÍBRNÉ PÁSMO a ocenění za výborný výkon. Srdečně gratulujeme!

Teplické flautohry

Na soutěžní přehlídce ve hře na zobcovou flétnu Teplické flautohry získal MAREK VÍTA ze třídy JANY STRALCZYNSKÉ 1. MÍSTO. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Mezinárodní klavírní soutěž Merci, Maestro

Na tříkolové mezinárodní klavírní soutěži Merci, Maestro v Bruselu získala KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ  1. CENU. Srdečně gratulujeme!

Krajské kolo soutěže v sólovém zpěvu

Srdečně gratulujeme všem úspěšným soutěžícím ze třídy PAVLÍNY SENIĆ, které se zúčastnily krajského kola soutěže v sólovém zpěvu a získaly tato ocenění:

SOFIE CARLA VIEWEGHOVÁ - 2. cena
KATEŘINA PLOCKOVÁ  - 3. cena
HANA STEJSKALOVÁ - 3. cena

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Krajské kolo soutěže v komorním zpěvu

Srdečně gratulujeme všem soutěžícím pod vedením SILVIE MLYNARCZYKOVÉ, které se zúčastnily krajského kola soutěže v sólovém zpěvu a získaly tato ocenění:

DUO
Ve složení Kira Dinterová a Kateřina Sochová získalo 1. cenu s postupem do celostátního kola.

TRIO
Ve složení Magdalena Blachutová, Kira Dinterová, Kateřina Sochová získalo 3. cenu.

Děkujeme za reprezentaci školy!

Beethovenovy Teplice

Na klavírní soutěži Beethovenovy Teplice získala
VALENTÝNA VOZŇUK 2. CENU
ADÉLA MUŽÍKOVÁ 3. CENU

Obě soutěžící připravila TAŤÁNA VEJVODOVÁ.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Krajské kolo ve hře na lidové nástroje

V krajském kole soutěže žáků ZUŠ ve hře lidových souborů získal folklórní soubor KOLÍČEK pod vedením BOŽENY NOVOTNÉ 1. CENU.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Krajské kolo ve hře smyčcových souborů a orchestrů

Komorní smyčcový orchestr FÉNIX pod vedením JITKY VAŇOURKOVÉ získal na krajském kole soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů 1. CENU, titul ABSOLUTNÍ VÍTĚZ a POSTUP do ústředního kola.  .          

Smyčcový soubor VINOHRÁČEK pod vedením LUDMILY MRÁČKOVÉ získal 1. CENU a titul ABSOLUTNÍ VÍTĚZ.

Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje:

Srdečně gratulujeme všem soutěžícím, jejich pedagogům a korepetitorům, kteří se zúčastnili krajského kola soutěže ve hře na dechové nástroje.
Kompletní výsledková listina zde:

Klavírní soutěž Broumovská klávesa

KLÁRA GIBIŠOVÁ ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ získala 1. CENU na Mezinárodní klavírní soutěži Broumovská klávesa.
Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Soutěžní přehlídka dětských pěveckých sborů Zahrada písní

Pěvecký sbor COLORETON pod vedením SILVIE MŁYNARCZYKOVÉ získal v celostátní soutěžní přehlídce dětských pěveckých sborů Zahrada písní ZLATÉ PÁSMO.

Sbor dále získal zvláštní cenu poroty Za dramaturgii soutěžního programu.

Sbormistryně Silvie Młynarczyková získala cenu poroty Za mimořádný dirigentský výkon.

Srdečně gratulujeme!

Krajské kolo ve hře na bicí nástroje

DUO DRUM ve složení ADAM PILÁT a MAX WILLIS pod vedením LIBORA KUBÁNKA získalo 2. cenu v krajském kole ve hře na bicí nástroje.
Srdečně gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Karlovarská růžička

Gratulujeme všem žákům ze třídy TAŤÁNY VEJVODOVÉ, kteří se úspěšně zúčastnili celostátní klavírní soutěže Karlovarská růžička:

1. cena a velká růžička
VALENTÝNA VOZŇUK

1. cena a malá růžička
DAVID DUONG

2. cena
ANEŽKA MLEJNKOVÁ

3. cena a cena nejmladšího účastníka
JAKUB GAJDOŠ

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu

LEA ŠTĚDROŇOVÁ a TEA ŠTĚDROŇOVÁ ze třídy Markéty Stivínové získaly STŘÍBRNÉ PÁSMO na soutěžní přehlídce ve hře na zobcovou flétnu Flautování.
Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Krajské kolo celostátní přehlídky dětských pěveckých sborů

Pěvecký sbor Coloreton pod vedením SILVIE MŁYNARCZYKOVÉ získal v krajském kole celostátní přehlídky dětských pěveckých sborů Zlaté pásmo s postupem do ústředního kola.

Sbor dále získal zvláštní cenu Za muzikální a stylovou interpretaci.

Sbormistryně Silvie Młynarczyková získala zvláštní cenu poroty Za příkladné vedení sboru.

Korepetitorka sboru Soňa Böhmová získala ocenění Za klavírní spolupráci.

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Přijetí na konzervatoř

Srdečně gratulujeme všem našim žákům, kteří úspěšně složili přijímací zkoušky na konzervatoř:

TOBIÁŠ KRPEC
ze třídy Manuely Hrajnohové byl přijat ke studiu hry na kytaru na Konzervatoři Pardubice
 
ANEŽKA LÍPOVÁ
ze třídy Zdeňky Sajdlové byla přijata ke studiu hry na klavír na Pražské konzervatoři
 
ADÉLA MUŽÍKOVÁ
ze třídy Taťány Vejvodové byla přijata ke studiu hry na klavír na Pražské konzervatoři
 
JAKUP ŠPAČEK
ze třídy Taťány Vejvodové byl přijat ke studiu hry na klavír na Pražské konzervatoři
 
BERNARD ZDĚNOVEC
ze třídy Patrika Henela byl přijat ke studiu hry na kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka
Velké poděkování patří i pedagogům za náročnou přípravu. Všem uchazečům přejeme hodně štěstí do dalšího studia!!!

Srdečně gratulujeme také všem pedagogům za vynikající přípravu!

Mezinárodní klavírní soutěž Bély Bartóka v Grazu

Valentina Vozňuk ze třídy Taťány Vejvodové získala 2. cenu na Mezinárodní klavírní soutěži Bély Bartóka v Grazu. Srdečně gratulujeme za výbornou reprezentaci školy!

Děti Praze

LAURA MARKOVÁ ze třídy Věry Herajtové získala 1. MÍSTO na literární soutěži Děti Praze. Vítěznou povídku si můžete přečíst zde:
Laura Marková, Praha je domov můj, povídka do lit. soutěže Děti Praze.pdf

Stonavská Barborka

Na interpretační soutěži Stonavská Barborka získal DUET ve složení KIRA DINTEROVÁ a KATEŘINA SOCHOVÁ 1. místo a Zvláštní ocenění PhDr. Leona Juřici za nejlepší ztvárnění humoru v hudbě. Srdečně gratulujeme nejen soutěžícím, ale také paní učitelce Mlynarczykové za skvělou přípravu!

Festival proti totalitě Mene Tekel

Na letošním ročníku Mene Tekel vystoupil pěvecký sbor Coloreton pod vedením Sivie Mlynarczykové a skupina Metafóry (LDO) pod vedením Věry Herajtové.
Metafóry se v rámci festivalu podílely na jazzovém koncertě, na jehož záznam se můžete podívat ZDE.

Celostátní přehlídka školních dětských pěveckých sborů

Pěvecký sbor Coloreton pod vedením Silvie Mlynarczykové získal Zvláštní cenu poroty "Za propracovanou interpretaci písně Bleška". Na klavír doprovázela Soňa Böhmová, na flétnu Sylvie Schelingerová.
Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Novohradská flétna 2021

MAREK VÍTA, ze třídy Jany Stralczynské, získal 1. MÍSTO na soutěži Novohradská flétna 2021! Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mezinárodní kytarová soutěž Forum Gitarre Wien 2021

TOBIÁŠ KRPEC, ze třídy Manuely Hrajnohové,  získal 3. CENU na mezinárodní kytarové soutěži ve Vídni. Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mezinárodní klavírní soutěž Elevato Piano Competition Bern (Švýcarsko)

KLÁRA GIBIŠOVÁ, ze třídy Taťány Vejvodové, získala na mezinárodní soutěži ve švýcarském Bernu 2. CENU. Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2020/ 2021

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons 2021

Na 10. ročníku soutěže Steinway, která proběhla formou nahrávek získali naši klavíristé tato ocenění:
1. cenu a titul absolutního vítěze - Klára Gibišová
1. cenu - Valentina Vozňuk, David Duong
2. cenu - Anežka Mlejnková, Klára Mlejnková, Johana Vítová, Vladislav Vozňuk

Všechny soutěžící připravila Taťána Vejvodová. Srdečně gratulujeme!

Online Prah - a HarP Festival

ELA ERBANOVÁ získala zlaté ocenění a zvláštní cenu za nádherné kostýmy.
BARBORA SEDLOŇOVÁ získala stříbrné ocenění a zvláštní cenu za velmi kreativní zpracování hudebního příběhu.
ARINA MAROCHKINA a AMÁLIE VYDROVÁ si vybojovaly bronzové ocenění.
Všechny soutěžící připravila Ana Brateljević.
Srdečně gratulujeme!
Máte-li chuť, můžete si soutěžní nahrávky poslechnout také na YouTube  ZDE.

Kytarová soutěž Anna Amalia Competition

Tobiáš Krpec ze třídy Manuely Hrajnohové získal 2. cenu na mezinárodní online soutěži Anna Amalia Competition ve Výmaru.
Soutěžní vystoupení si můžete poslechnout ZDE.
Srdečně gratulujeme!

 

Taneční soutěž Ukaž svůj talent

Noemi Kulmová ze třídy Kristýny Pokorné získala 1. cenu na online umělecké soutěži Ukaž svůj talent.
Soutěžní vystoupení si můžete prohlédnout ZDE.
Srdečně gratulujeme!
 

Noemi Kulmová.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Literární soutěž Děti Praze 2020/ Cena hlavního města Prahy a Klubu českých a slovenských spisovatelů za nejlepší autorský dětský počin roku 2020

Na literární soutěži Děti Praze 2020 získala Laura Marková ze třídy Věry Herajtové 1. místo. Srdečně gratulujeme!

Laura Marková obrázek.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijetí na konzervatoř

Valerie Skoumalová ze třídy Jany Stralczynské byla přijata ke studiu na Pražské konzervatoři. Srdečně gratulujeme!

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons

Na 9. ročníku soutěže Steinway, která proběhla formou nahrávek, získala
Valentina Vozňuk ze třídy Taťány Vejvodové 2. cenu.
Zuzana Trávníčková ze třídy Soni Böhmové 3. cenu.
Srdečně gratulujeme!

Manhattan International Music Competition

Na mezinárodní online soutěži Manhattan International Music Competition získala Klára Gibišová ze třídy Taťány Vejvodové 1. cenu. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy!

Krystian Tkaczewski International Piano Competition

Na mezinárodní online klavírní soutěži Krystian Tkaczewski International Piano Competition získala Klára Gibišová ze třídy Taťány Vejvodové 1. cenu. Srdečně gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PVV

Made with Visme

3.-4. ročník

Made with Visme