Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » Články
 • Samostudium hudební nauky

  Přezkoušení žáků, kteří nedocházejí prezenčně do hodin hudební nauky je možné vykonat ve středu 9. 6. v podvečer. Na přesné hodině je NUTNÉ se domluvit mailem s paní učitelkou Vojtíškovou vojtiskova@zusihurnika.cz. Bez známky z HN nemůže žák postoupit do dalšího ročníku.

 • Hudební nauka - samostudium

  Pokud studujete hudební nauku formou samostudia a nejste domluvení na termín závěrečného testu, kontaktujte prosím svého pedagoga na vojtiskova@zusihurnika.cz nebo ctverackova@zusihurnika.cz.

 • Hudební nauka 24. 5. 2021

  V pondělí 24. 5. 2021 se ještě hudební nauka nekoná z důvodu dlouho plánovaného konkurzu. Výuka dle rozvrhu tedy začne až 25. 5. 2021. Přesné informace o obnovení prezenční výuky čtěte také prosím na naší domácí stránce.

 • Přijímací zkoušky do výtvarného oboru

  Přijímací zkoušky do výtvarného oboru proběhnou letos poprvé ONLINE. Veškeré informace najdete ve VIDEU.

 • Obnova prezenční výuky hudebního oboru

  Od pondělí 12. dubna 2021 bude opět obnovena individuální výuka hudebního oboru (1 pedagog – 1 žák). Jak bude výuka probíhat: 1. Pedagog se s Vámi domluví, zda budete mít o prezenční výuku zájem. V opačném případě můžete pokračovat distančním způsobem. 2. Sólový zpěv a skupinová výuka bude nadále pokračovat distančním způsobem (hudební nauka, PHV, pěvecký sbor atd.) 3. Testování žáků není předepsané. 4. Kroužky dvou žáků budou rozděleny na individuální výuku po 25 minutách (např. u výuky kytary, zobcové flétny). Pedagog se s vámi domluví na změně rozvrhu. 5. Rodiče mladších žáků mají povolen vstup do budovy, musí však počkat na chodbě.

 • Poezie v nestabilním přenosu

  Ve čtvrtek 8. 4. 2021 od 18:00 se můžete těšit na online vystoupení literárně dramatického oboru "Poezie v nestabilním přenosu". Za naši ZUŠ vystoupí: Ondřej Nohýnek, Barbora Marková a Alžběta Šejnostová. Připojit se můžete zde: https://meet.google.com/wxr-ptnz-pkj

 • Velikonoční prázdniny

  Od čtvrtka 1. dubna do pondělí 5. dubna jsou na naší ZUŠ Velikonoční prázdniny. Výuka opět začne v úterý 6. dubna 2021.

 • Jarní prázdniny

  Od pondělí 22. února do pátku 26. února jsou na naší ZUŠ jarní prázdniny. Výuka opět začne v pondělí 1. března.

 • Komentář učitele: Múzy chodí pospolu i v době koronaviru

  Přečtěte si zajímavý článek Věry Herajtové, pedagožky LDO, o distanční výuce během pandemie. Článek najdete zde:Komentář učitele: Múzy chodí pospolu i v době koronaviru – Praha školská (prahaskolska.cz)

 • Jak rozvíjet talent dětí v době distanční výuky

  Přečtěte si inspirativní článek o distanční výuce, který napsala Petra Kučmašová, vedoucí našeho výtvarného oboru. I když se už nemůžeme dočkat, až se zase všichni setkáme v prezenčních hodinách, jsme moc rádi, že děti mohou nadále rozvíjet svůj talent i v této době. Jak výuka probíhá konkrétně na naší škole se dozvíte na webu "Praha školská".

PVV

Made with Visme

3.-4. ročník

Made with Visme