Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » O škole » Soutěž S Múzami o Múzách » 2. týden (22. 9. - 28. září)

2. týden (22. 9. - 28. září)

Milí luštitelé,

sdílíme výsledky 1. várky křížovek:

2. týden (22. 9.) = vyluštěná křížovka 1A.pdf

2. týden (22. 9.) = vyluštěná křížovka 1B.pdf

2. týden (22. 9.) = vyluštěná křížovka 1C.pdf

Zde se můžete podívat, zda vaše křížovky byly zařazeny do slosování (najdete se podle čísla, které vám bylo zasláno emailem po přihlášení do soutěže+číslo křížovky).

1. varka vysledky.pdf

A zde sdílíme nové zadání křížovek na příští týden! Výsledky nám prosím pošlete nejpozději do pondělí 28. 9. do půlnoci. Zapojit se můžete i pokud jste nestihli minulou várku! :-)

2. týden (22. 9. - 28. 9.) = zadání k luštění 2A.pdf

2. týden (22. 9. - 28. 9.) = zadání k luštění 2B.pdf

2. týden (22. 9. - 28. 9.) = zadání k luštění 2C.pdf

POZOR! – Vyluštěné křížovky z 2. várky odevzdej do schránky ve škole nejpozději v pátek 25. 9. (v pondělí 28. 9. je státní svátek) nebo odešli emailem do pondělní půnoci, jinak nebudou platit.

Jak se přihlásit do soutěže

Stačí vyplnit přihlášku a vhodit ji do označené krabice před kanceláří zástupců. Prázdné formuláře najdete na stolečku vedle krabice, nebo si je můžete vytisknout a vyplnit doma. Druhý způsob je emailem, stačí zaslat oskenovanou přihlášku na „smuzami@zusihurnika.cz“.

S Múzami o Múzách - přihláška.pdf

Do hry se můžeš přihlásit i během soutěže a vyluštit třeba jen jednu křížovku. Pouze však do 26. října 2020. Poté již není možné se soutěže zúčastnit! Ovšem, čím víc křížovek vyluštíš, tím vyšší kredit budeš mít. Zapoj se a soutěž s námi co nedříve, protože každý týden, který mineš, tě ochudí o pár šancí. Zveřejněním výsledků se totiž každý týden tři možnosti uzavírají. 😊

 

PVV

Made with Visme

3.-4. ročník

Made with Visme