Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » O škole » Soutěž S Múzami o Múzách

S Múzami o Múzách

Křížovkářská soutěž S Múzami o Múzách probíhala během podzimu 2020. Luštitelé se úspěšně poprali s křížovkami s tematikou taneční, hudební, hereckou i výtvarnou. Aby si na své přišli nejmenší i zkušení řešitelé, vyšly každý týden hned 3 různé křížovky v různých úrovních: A (snadné), B (středně obtížné), C (křížovkový expert).

Za každou správně vyluštěnou křížovku luštitelé získali číslo, které bude zařazeno do slosování na slavnostním vyhlášení výsledků. To jsme sice plánovali již na listopad, ale termín bohužel musíme posunout, až se situace umoudří.
Aby to však všem šikovným řešitelům nebylo líto (a také, abyste si nemysleli, že jsme na vás zapomněli!) vytvořila Věra Herajtová toto prozatímní online vyhlášení výsledků.
A protože nejde zdaleka jen o přehlídku ocenění, ale celé video je proložené i básničkami, povídáním o soutěži a také jednou hudební pohádkou, zveme vás teď k příjemné podívané, která jistě potěší i ty, kteří se do soutěže nezapojili:

Náhledy křížovek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se do soutěže přihlásit?

Stačí vyplnit přihlášku a vhodit ji do označené krabice před kanceláří zástupců. Prázdné formuláře najdete na stolečku vedle krabice, nebo si je můžete vytisknout a vyplnit doma. Druhý způsob je emailem, stačí zaslat oskenovanou přihlášku na „smuzami@zusihurnika.cz“.

Do hry se můžeš přihlásit i během soutěže a vyluštit třeba jen jednu křížovku. Pouze však do 26. října 2020. Poté již není možné se soutěže zúčastnit! Ovšem, čím víc křížovek vyluštíš, tím vyšší kredit budeš mít. Zapoj se a soutěž s námi co nedříve, protože každý týden, který mineš, tě ochudí o pár šancí. Zveřejněním výsledků se totiž každý týden tři možnosti uzavírají. 😊

Moc se těšíme na společné luštění i záverečné setkání na slavnostním zakončení!

Více o soutěži si přečtěte zde:

S Múzami o Múzách - pravidla soutěže.pdf

Přihlášku do soutěže si stáhněte zde:

S Múzami o Múzách - přihláška.pdf

Křížovky ke stažení

1. týden zadání (15. září - 21. září)

2. týden zadání (22. září - 28. září)

3. týden zadání (29. září - 5. října)

4. týden zadání (6. 10. - 12. října)

5. týden zadání (13. 10. - 19. října)

6. týden zadání (20. 10. - 26. října)

7. týden zadání (27. 10. - 2. listopadu)

8. týden VÝSLEDKY

Múzy

 

 

 

 

 

PVV

Made with Visme

3.-4. ročník

Made with Visme