Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2 menumenu
Úvodní strana » O škole » Soutěž S Múzami o Múzách

S Múzami o Múzách

Křížovkářská soutěž S Múzami o Múzách probíhala během podzimu 2020. Luštitelé se úspěšně poprali s křížovkami s tematikou taneční, hudební, hereckou i výtvarnou. Aby si na své přišli nejmenší i zkušení řešitelé, vyšly každý týden hned 3 různé křížovky v různých úrovních: A (snadné), B (středně obtížné), C (křížovkový expert).

Za každou správně vyluštěnou křížovku luštitelé získali číslo, které bude zařazeno do slosování. To proběhne na slavnostním večeru s doprovodným programem  - původní termín byl dne 6. listopadu, ale slavnostní večer musíme bohužel zatím přesunout.

Náhledy křížovek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se do soutěže přihlásit?

Stačí vyplnit přihlášku a vhodit ji do označené krabice před kanceláří zástupců. Prázdné formuláře najdete na stolečku vedle krabice, nebo si je můžete vytisknout a vyplnit doma. Druhý způsob je emailem, stačí zaslat oskenovanou přihlášku na „smuzami@zusihurnika.cz“.

Do hry se můžeš přihlásit i během soutěže a vyluštit třeba jen jednu křížovku. Pouze však do 26. října 2020. Poté již není možné se soutěže zúčastnit! Ovšem, čím víc křížovek vyluštíš, tím vyšší kredit budeš mít. Zapoj se a soutěž s námi co nedříve, protože každý týden, který mineš, tě ochudí o pár šancí. Zveřejněním výsledků se totiž každý týden tři možnosti uzavírají. 😊

Moc se těšíme na společné luštění i záverečné setkání na slavnostním zakončení!

Více o soutěži si přečtěte zde:

S Múzami o Múzách - pravidla soutěže.pdf

Přihlášku do soutěže si stáhněte zde:

S Múzami o Múzách - přihláška.pdf

Křížovky ke stažení

1. týden zadání (15. září - 21. září)

2. týden zadání (22. září - 28. září)

3. týden zadání (29. září - 5. října)

4. týden zadání (6. 10. - 12. října)

5. týden zadání (13. 10. - 19. října)

6. týden zadání (20. 10. - 26. října)

7. týden zadání (27. 10. - 2. listopadu)

8. týden VÝSLEDKY

Múzy